top of page

Állásajánlataink

Új mérföldkőhöz értünk szalonunk életében, mely a termelési kapacitásunk bővítését igényli. A megnövekedett bejelentkezési számok arra ösztönöznek minket, hogy újabb kollégákkal bővítsük a munkavállalói létszámot.

Divatszalonunkról, hitvallásunkról:

Hisszük, hogy a méretre szabott, klasszikus eleganciára a mai világban is van igény. A mérték után, személyre szabottan készülő ruházatok komoly szakmai tapasztalatot igényelnek. A szalonunkba betérő hölgyek álmait kreatív, szorgalmas kis csapatunk valósítja meg. Célközönségünk főként az örömanyaságra készülő hölgyek.

varrónő .jpg

VARRÓNŐ

Kedves leendő varrónőnk!

Szeretnénk megtalálni ügyes kezű kedves kolléganőnket, aki munkájára igényes, becsületes, szakmai tapasztalattal rendelkezik a mérték után készített női ruházat VARRÁSÁBAN.

Ideális pályázónk szeret és tud varrni, otthonosan mozog a kézi varrásban (hólozás, rögzítő öltés), gyöngyözésben. Tud ruhát bélelni, hiszen a legtöbb ruha-modellünk béléssel van eldolgozva. Napi feladatait örömmel és jókedvűen teljesíti. Tud csapatban dolgozni, segíti kollégái munkavégzését.

Szereti az állatokat, mert műhelyünket gyakran meglátogatja a család 2 imádnivaló, jól nevelt német vizslája.

Munkáról:

Korszerű, szálvágós gyorsvarrógépekkel és speciálgépekkel, ipari vasaló berendezéssel felszerelt műhelyünkben minden feltételt megadunk a hatékony munkavégzéshez.

Varrandó anyagok: kiváló minőségű vékony gyapjú szövet, szatén, hernyóselyem alapanyagok, gyöngyös csipke, stb.

Az extra minőségű díszítő kellékeket gyakran kombinált módon varrógéppel és kézzel rögzítjük az alapanyaghoz.

Varrandó modellek:

Leginkább alkalmi ruházatot készítünk de megrendelés függvényében hétköznapi ruházatot is varrunk (szoknya, nadrág, felső, blúz, ruha, csipke kabát, szövet kabát).

Amit kínálunk:

A hatékony és precíz munkát szeretjük megfizetni!

  • bejelentett munkaviszony,

  • munkavégzés hétfőtől péntekig 8-½ 5

  • barátságos, szolíd, családias légkör

  • tiszta munkakörnyezet

  • bérezést személyes találkozón egyeztetjük

Munkavégzés helye: Érd

A jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal, e-mailben várjuk.

E-mail címünk: info@somodiagnes.com

SZABÁSZ

Kedves leendő szabászunk!

Szeretnénk megtalálni ügyes kezű, kedves szabászunkat, aki munkájára igényes, becsületes. Szeretnénk, ha szakmai tapasztalattal rendelkezne, de ez nem feltétel az állás betöltéséhez, hiszen jól megtanulható a munka, amennyiben megfelelő kézügyességgel ( olló és szabászgép használatához), kombinációs képességgel (szabásminta értelmezéséhez), türelemmel (anyag terítéséhez), állóképességgel (álló munkavégzés), kitartással rendelkezik a jelentkező.

Ideális pályázónk otthonosan mozog a különleges minőségű alapanyagok terítésében, gazdaságos felfektetésben, szabásban mind kézi ollóval, mind körkéses szabászgéppel. Jó kézügyességgel, kombinációs képességgel, türelemmel,  állóképességgel, rendelkezik.

Napi feladatait örömmel és jókedvűen teljesíti. Tud csapatban dolgozni, segíti kollégái munkavégzését.

Munkáról:

A szabászat a gyártás előkészítés része, így kiemelt jelentőségű, hogy a szabászati munka csak kiváló minőségű lehet, hiszen csak így tudnak kedves varrónő kollégáink pontos, precíz munkát kiadni kezükből. Emiatt mind az alapanyag terítése, mind a felfektetés és szabás is megfelelő körültekintés és nagyon pontos, felelősségteljes hozzáállást és munkát igényel.

bottom of page